Etimesgut A Mobilya

Paylaş

Yemek, Mutfak, Ev, Restaurant, Cafe…
Ev için masa sandalye takımları, mutfak masaları, yemek masası ve sandalyeler… Tüm bunlar kullanım amacınıza uygun olarak Bintaş’ta bulunmaktadır. Salonlar için sandalye modellerimiz mutfakta tercih edilen modellere göre bazı farklılıklar göstermektedir. Salonda kullanılan sandalyeler daha geniş oturumlu ya da sırt kısımları daha yüksektir. Bazı modellerde ise döşeme yüzeyi daha geniştir. Örneğin giydirme sandalye’nin salonda tercih edildiğini söyleyebiliriz. Daha fazla kumaş-deri yüzeyine sahiptir. Mutfaklarda kirlenmesin diye pek tercih edilmez. Daha çok salonda kullanılır. Bu fotoğrataki takım 4 kişilik olup, mutfaklarda tercih edilir. Bunun yanında, restorant (restaurant), cafe (kafe, cafeteria, cafeterya, kafeterya), lokanta, pastane (pastahane) vb… mekanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır.


Facebook'ta Paylaş
    Önce Müşteri memnuniyeti, Sonra Müşteri memnuniyeti sloganıyla çıktığımız bu yolda Türkiye’de   Mobilya ve Mobilyacıların kalbi olan Bursa İnegöl’de faaliyete başlayan firmamız 20 yıllık tecrübesiyle   İnegöl-Ankara Sincan ve çok yakında Ankara Etimesgut’ta siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar. Yerinde alacağımız milimetrik ölçülerle sitemizde faaliyet gösteren bütün mobilyaları  itina ile yapmaktayız.

Bu haber 29 Kasım 2011 tarihinde tarafından DEKORASYON ÜRÜNLERİ kategorisi altına yazılmış. 769 views defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın